Змагання з футзалу

2018-01-27

/Files/images/1.jpg

27 січня за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Світловодської РДА, районної федерації з футболу у Федірківському НВК КЗ «Глинське НВО» пройшли змаганнях з футзалу. Активність та волю до перемоги демонстрували команди Озерської, Миронівської, Микільської, Григорівської, Павлівської, Федірківської сільських рад, команда «Рятівник» ДСНС м. Світловодська і команда Великоандрусівської ОТГ.

/Files/images/1.jpg

Але як і в будь-якому змаганні є переможці і переможені. Кращою виявилася команда Федірківської сільської ради, яка отримала кубок та грамоту за І призове місце. ІІ призове місце посіла команда «Рятівник» ДСНС м. Світловодська, ІІІ – команда Григорівської сільської ради. Кубки, грамоти та медалі переможцям вручала головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Світловодської райдержадміністрації Лариса Сачевська та голова районної федерації з футболу Микола Якимець.

Велика подяка директору Федірківського НВК КЗ «Глинське НВО» Миколі Хоменку за гостинність і комфортні умови для команд. Усі учасники змагань залишилися задоволеними від ігор та висловили побажання і надалі проводити спортивні заходи серед молоді району.

Наступними будуть змагання з волейболу 10 лютого. Запрошуємо команди сільських рад для боротьби у спортивних баталіях.

Кол-во просмотров: 48

Комментарии